Fenice


twarz ciało suplementy

O nas

Fenice Spółka z o.o. działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na polski rynek nowe techniki oraz szeroką gamę profesjonalnych produktów do zabiegów medycyny estetycznej.

Od początku staramy się wspólnie z innymi dystrybutorami oraz najważniejszymi organizacjami naukowymi o wspieranie rozwoju tego rynku oraz dbanie o zachowanie jak najlepszej jakości usług medycyny estetycznej.
 
Współpracujemy przede wszystkim z włoskimi i amerykańskimi koncernami farmaceutycznymi.
 
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę takich marek jak:

:: REGENYAL LABORATOIRES - linia wypełniaczy REGENYAL IDEA oraz twórca  techniki BIO-REWOLUMETRII - Bioexpander
www.regenyal.eu

:: ITALFARMACIA - linia produktów do bisotymulacji i bioodbudowy SKIN linea
www.italfarmacia.com
 
:: M&M SYSTEM, SKIN RENU od 2002 r. – m.in. peeling Yellow Peel
 
:: PHITOGEN HOLDING od 2003 r. – Ial System DUO, Ial Systema ACP, Ial System
www.phitogenspa.it

:: FIDIA FARMACEUTICI  od 2003 r. - czołowy producent  kwasu hialuronowego w wypełniaczach i rewitalizantach w ofercie FENICE
www.fidiapharma.com
 
:: WDR (Word Dermatologic Research ) od 2004 r.– m.in. peelingi Mandel i PURUVIC
:: BIOTEKNE od 2004 r. – igły, spraye, multiiniektory
 
:: MASTELLI od 2005 r.- Plinest, Ialest, Plinest Fast, NEWEST, Turnover Peel System
 
:: EUFOTON – lasery diodowe lasemar 500, 800, 1000 nm
 
:: MARLLOR INTERANTIONAL od 2008 r.– Aqualyx
W 2004 roku przy współpracy z Sekcją Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego zorganizowaliśmy V Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a lutego 2005 roku powołaliśmy do życia Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging, gdzie przez cały rok kalendarzowy organizujemy szkolenia i spotkania naukowe z zakresu  dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. 
 

W naszej ofercie oprócz szkoleń komercyjnych, znalazły się warsztaty i sympozja objęte dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Strukturalnego. Pierwszy projekt był realizowany na terenie Mazowsza w 2007 i 2008 roku pod nadzorem Mazowieckiej Jednostki Wdrożeniowej. Projekt obejmował swym zasięgiem wszystkich lekarzy z województwa mazowieckiego. Drugi projekt był ogólnopolski. Został zorganizowany przy współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Był wdrażany w latach 2007 i 2008. Dzięki trzeciemu naszemu projektowi wspierającemu rozwój nowych firm powstało 18 nowych przedsiębiorstw o charakterze medyczno-kosmetycznym.

live football scores oddslot live soccer results

W kolejnych latach 2009-2011 zrealizowaliśmy kolejne dwa projekty szkoleniowe pod nadzorem Mazowieckiej Jednostki Wdrożeniowej. Wszystkie projekty Fenice zostały pomyślnie zakończone. Ogółem podczas realizacji ww. projektów szkoleniowych nasze Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przeszkoliło ponad 1000 lekarzy i kosmetologów z całej Polski.

 

Obecnie przygotowujemy i złożona dokumentacja dotycząca dwóch kolejnych projektów w woj. śląskim i kujawsko-pomorskim.

 
Jedyne, co możesz z nami stracić to zmarszczki!
Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.