Fenice


twarz ciało suplementy

Partnerzy

www.gwsh.pl

 

Obecnie GWSH w swej siedzibie macierzystej w Katowicach, na którą składają się dwa kampusy akademickie (jeden przy ulicy Harcerzy Września, drugi przy ul. Kostki Napierskiego) oraz na trzech wydziałach i w pięciu ośrodkach zamiejscowych, kształci prawie 12 tys. studentów. Mury Uczelni opuściło dotychczas przeszło 20 tys. absolwentów.

STUDIA PODYPLOMOWE
 

Studia podyplomowe na uczelni GWSH w zakresie przekazywanej wiedzy odpowiadają na potrzeby pracodawców. Cały czas trzymywane są kontakty z pracodawcami oraz realizowane badania ich potrzeb, dzięki czemu oferta programowa pozwala pogłębiać wiedzę w najbardziej poszukiwanych przez pracodawców obszarach.

UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU

Publikacje naukowe Samodzielnej Pracowni Medycyny Estetycznej

Kosmetologia
kierunek studiów licencjackich

Kosmetologia - studia podyplomowe

 

www.bukovina.pl

BUKOVINA Terma Hotel Spa sytuuje się w gronie ośrodków odpowiadających najwyższym europejskim standardom. Aktualna działalność Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego polega nie tylko na dbaniu o rozwój obiektów BUKOVINA Terma Hotel Spa, ale również na aktywnym wspieraniu inicjatyw społecznych, kulturowych i sportowych.

 

www.revitae.com.pl

 

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii,

Kielce, Starachowice, Radom, Końskie
 

 

 

www.feelbeauty.eu

 

Portal o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, stomatologii estetycznej, bariatrii, okulistyce, ginekologii, ortopedii i wielu innych pokrewnych działach. Uzewnętrznij swoje piękno...świadomie!!!


Klinika medycyny estetycznej i dermatologii Derma Solutions powstała w 2012 roku, jednak jej założycielami są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół łączy w sobie bogatą wiedzę z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem. Ponad 10 – letnie doświadczenie  w medycynie estetycznej, chirurgii i kosmetologii wspieramy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
 


         http://medsukces.pl/
 
Serwis stworzony z myślą o lekarzach prowadzących własne gabinety i przychodnie, bądz planujących ich otwarcie.
Poradnik i inspiracja dla lekarzy pracujących nad swoim profesjonalizmem, chcących inwestować w siebie i rozwój swoich praktyk.

 

Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.