FeniceMarki

MM SYSTEM

miniatura

Zaawansowane linie dermokosmetyków:
:: Linia platynowa - zaawansowane formuły przeciwstarzeniowe.
:: Biała linia - lecznicze kosmetyki na bazie kwasu glikolowego, witaminy C, kwasu fitowego i kojowego  oraz wielu cennych antyoksydantów.
:: Linia do pielęgnacji ust - do intesywnego nawilżania i odmaładzania ust.
:: Linia z witaminą C - rewolucyjne zastosowanie witaminy C.

M&M System to również uznane peelingi lekarskie:Yellow Peel, Lightening Peel, Tca Chelatowe, Maska glikolowa, Body Peel.

SKIN RENU

miniatura

Produkty Skin Renu zostały opracowane w celu penetracji skóry i uzupełnienia naturalnych lipidów w najgłębszych warstwach komórkowych, gdzie zaczyna się proces odnawiania skóry.  Skin Renu powoduje modyfikację biochemiczną na poziomie komórki przywracając jej naturalną gęstość i elastyczność. Takie efekty zachowują skórę bardziej miękką, gładką i napiętą.

WDR

miniatura

To marka linii dermokosmetyków oraz profesjonalnych preparatów opartych na działaniu kwasu migdałowego. Produkty do kuracji domowej działają synergicznie z peelingami z tej serri. Znaduja się tu zarówno serum stymulujace odnowę skóry, kremy nawilżające i rozjaśniajace z ochroną przecisłoneczną.

MASTELLI

miniatura

"Mastelli s.r.l." to laboratorium farmaceutyczne stworzone w 1952 roku. W Polsce znane są produkty Mastelli na bazie polinukleotydów, które mają udowodnione działanie zwiększania wzrostu liczby i aktywności metabolicznej fibroblastów. Są to produkty: PLINEST, PLINEST FAST oraz najnowszy z rodziny IALEST zawierajacy kwas hialuronowy działajacy synergicznie z polinukleotydami.

REGENYAL

miniatura

LABORATORIA REGENYAL - projekt rodzi się z długotrwałej synergii pomiędzy Fidią (światowy autorytet w produkcji kwasu hialuronowego) i Regenyal Laboratories oraz Phitogen Holding. To spokrewnione marki, które od ponad 20 lat są liderami w świecie profesjonalnej kosmetyki i medycyny estetycznej.

AQUALYX

miniatura
Aqualyx to włoska marka stworzona przez Profesora Pasquale Motolese (1964-2013) i włoskiego dystybutora materiałów medycznych
 Ostatnie z odkryć Profesora po długich latach prac badawczych nad przyczynami i możliwościami leczenia tzw. cellulitu to Alidya.

WiQo

miniatura

\"\"Włoska marka produkowana przez rodzinną firmę z Triestu GPQ.

To nowa marka wyspecjalizowanych dermokosmetyków nawilżająco-odżywczych z kwasem glikolowym, powstała jako specjalna linia terapii domowej pozabiegu, który jest przełomem w zabiegach rewitalizacji skóry. Na rynku polskim pojawiła się w 2014 i od razu odniosła ogromny sukces wśród pacjentów gabientów medycy estetycznej.

 


EUFOTON Medical Lasers

miniatura

Włoska firma EUFOTON powstała w 1997 roku w Trieście z zamysłem projektowania, produkcji oraz sprzedaży medycznych  urządzeń laserowych opartych na półprzewodnikach (diody).
Dziś Eufoton to marka obecna na rynku rodzimym, ale również międzynarodowym. Zawdzięcza to innowacji, którą było wprowadzenie technologii opartej na półprzewodnikach oraz nieprzerwanej aktywności naukowej i promocji osiągnięć podczas licznych kongresów medycznych. Jedną z ważnych cech laserów włoskiego producenta Eufoton jest bardzo wysoka jakość urządzeń. Lasera i akcesoria laserowe firmy Eufoton posiadają certyfikaty FDA, CE 0476, ISO 9001, ISO 13485.

Lasery Eufoton znajdują zastosowanie w wielu specjalnościach medycznych (stomatologia, dermatologia, chirurgia naczyniowa, plastyczna, ortopedia) jak również w salonach kosmetycznych i centrach fizjoterapii, z zastrzeżeniem, że za stosowanie medycznego sprzętu laserowego odpowiedzialny jest lekarz.

Obecnie firma jest obecna poprzez sieć przedstawicielstw na rynku medycznym obejmującym całe Włochy oraz w ponad 50 krajach na całym świecie.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń i laserów medycznych firmy Eufoton w Polsce jest firma Fenice Sp. z o.o. z Warszawy 

GVO MEDICAL CONCEPT

miniatura
http://www.gvoskinconcept.com/

PROGRESYWNA REGENERACJA

ZAAWANSOWANE PEPTYDY+ SYSTEM JONOWY

Protokół dr George'a Oskarbskiego oparty na wieloletnich obserwacjach i badaniach przewiduje połączenie bardzo powierzchniowego microneedlingu (drilling) z zastosowaniem nowej linii produktów na bazie peptydów biomimetycznych.

Metoda GVO pozwala na optymalne wykorzystanie kontrolowanego procesu regeneracji tkanek w naskórku i powierzchniowych warstwach skóry w bardzo krótkim czasie zaledwie 5 dni.


W składzie produktów znajdują się m.in: poli-hydroksykwasy nowej generacji jak kwas laktobionowy i glukonolakton, witamina B3, laktoferyna, kwas azelainowy, kwas glicyryzynowy, bisabolol, bioflawnoidy, ceramidy i kwas hialuronowy.
Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.