FeniceMarki

EUFOTON Medical Lasers

Włoska firma EUFOTON powstała w 1997 roku w Trieście z zamysłem projektowania, produkcji oraz sprzedaży medycznych  urządzeń laserowych opartych na półprzewodnikach (diody).
Dziś Eufoton to marka obecna na rynku rodzimym, ale również międzynarodowym. Zawdzięcza to innowacji, którą było wprowadzenie technologii opartej na półprzewodnikach oraz nieprzerwanej aktywności naukowej i promocji osiągnięć podczas licznych kongresów medycznych. Jedną z ważnych cech laserów włoskiego producenta Eufoton jest bardzo wysoka jakość urządzeń. Lasera i akcesoria laserowe firmy Eufoton posiadają certyfikaty FDA, CE 0476, ISO 9001, ISO 13485.

Lasery Eufoton znajdują zastosowanie w wielu specjalnościach medycznych (stomatologia, dermatologia, chirurgia naczyniowa, plastyczna, ortopedia) jak również w salonach kosmetycznych i centrach fizjoterapii, z zastrzeżeniem, że za stosowanie medycznego sprzętu laserowego odpowiedzialny jest lekarz.

Obecnie firma jest obecna poprzez sieć przedstawicielstw na rynku medycznym obejmującym całe Włochy oraz w ponad 50 krajach na całym świecie.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń i laserów medycznych firmy Eufoton w Polsce jest firma Fenice Sp. z o.o. z Warszawy 
Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.