FeniceZabiegi
GVO peptydy biomimetyczne
miniatura
Nowa Linia GVO z kompleksem peptydów bio-mimetycznych jest zaawansowana technologicznie. W składzie produktów znajdują się takie substancje jak: kwas laktobionowy i glukonolakton, witamina B3, laktoferyna, kwas azelainowy, kwas glicyryzynowy, bisabolol, bioflawoinoidy, ceramidy i kwas hialuronowy.


PRE-OPERATIVE GEL 4.0
AHA - PHA - BHA
Amphoteric System

Oczyszczający żel do mycia skóry. Zawiera alfa-, beta- i poli-hydroksykwasy oraz specjalny amfoteryczny system buforowy złożony z aminokwasów. W połączeniu ze środkami powierzchniowo napinającymi i Terpinen-4-ol, gwarantuje głębokie, ale zrównoważone i delikatne oczyszczenie skóry.
Zaleca się stosowanie produktu przed profesjonalnymi zabiegami na twarz.

IONIC SYSTEM 2.0

PHAs AHAs BHAs IP6
Kinetic Complex


Peelingujące serum z alfa-, beta- i poli-hydroksykwasami prostymi i złożonymi, kwasem fitynowym (heksafosforanu inozytolu IP6) w specjalnym amfoterycznym systemie buforowym złożonym z aminokwasów.
Dzięki różnym wielkościom cząsteczkowym, zmiennej hydrofilności i dynamice tworzenia kompleksów z jonami metali, te substancje aktywne mogą penetrować w zróżnicowany sposób w poszczególnych warstwach naskórka modulując proces keratynizacji, eksfoliacji i obrotu komórkowego.
Ich zdolność tworzenia kompleksów również z metalami przejściowymi (żelazo i miedź) gwarantuje silne działanie przeciwutleniające i fotoprotekcyjne.


POLY PEP SYSTEM 3D
Advanced Peptides Complex


Intensywne serum z innowacyjnym "Poly Pep System 3D", zawiera mieszaninę peptydów biomimetycznych, które działają nawiązując intymny i głęboki dialog z naszą skórą, używając tego samego języka, bez zaburzania fizjologicznej równowagi skóry. Peptydy biomimetyczne to nowe biochemiczne „klucze” do naszej skóry, otwierają niedostępne dotąd drzwi.


IONIC SYSTEM 10.5
Interface Enhancer

Intensywne serum chcrakteryzujące się wyłączną obecnością "Electrolized Ionized Water" czyli elektrolitycznie zredukowaną wodą ( antyoksydacyjna, zjonizowana, alkaliczna). Dzięki temu złożonemu zabiegowi fizycznemu, woda zmienia znacząco swoje właściwości chemiczno-fizyczne. Przeważają ładunki anionowe, posiada pH alkaliczne, i znacznie obniżone jest jej działanie powierzchniowo napinające. Te wszystkie cechy przekładają się na zwiększenie właściwości penetracyjnych w poszczególne warstwy skóry, zwiększa się nawilżenie jak też przenikanie substancji akt


Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.