FeniceZabiegi
LASERY MEDYCZNE
miniatura

 EUFOTON powstał w 1997 roku w Trieście z zamysłem projektowania, produkcji oraz sprzedaży medycznych  urządzeń laserowych opartych na półprzewodnikach (diody). Od samego początku priorytetem firmy było stworzenie urządzeń przyjaznych użytkownikowi charakteryzujących się brakiem kosztów eksploatacji w wyniku zużycia czy potrzeby stosowania materiałów wymiennych , małymi gabarytami – wszystkie są przenośne. Taka technologia stała się innowacyjna w stosunku do poprzednich technologii produkcji laserów, które oparte były w większości na źródłach składających się z tub gazowych.

best football odds and expert soccer predictions football predictions from oddslot today football predictions from the experts


Dziś Eufoton to marka obecna na rynku rodzimym, ale również międzynarodowym. Zawdzięcza to innowacji, którą było wprowadzenie technologii opartej na półprzewodnikach oraz nieprzerwanej aktywności naukowej i promocji osiągnięć podczas licznych kongresów medycznych. Jedną z ważnych cech laserów włoskiego producenta Eufoton jest bardzo wysoka jakość urządzeń. Lasera i akcesoria laserowe firmy Eufoton posiadają certyfikaty FDA, CE 0476, ISO 9001, ISO 13485.

 

Lasery Eufoton znajdują zastosowanie w wielu specjalnościach medycznych (stomatologia, dermatologia, chirurgia naczyniowa, plastyczna, ortopedia) jak również w salonach kosmetycznych i centrach fizjoterapii, z zastrzeżeniem, że za stosowanie medycznego sprzętu laserowego odpowiedzialny jest lekarz.

EUFOTON wspomaga swoich klientów poprzez profesjonalne materiały promocyjne stworzone specjalnie dla gabinetów lekarskich i ich pacjentów oraz przez organizację kursów doskonalących oraz praktycznych warsztatów z zastosowania najnowszych technik laserowych.

Obecnie firma jest obecna poprzez sieć przedstawicielstw na rynku medycznym obejmującym całe Włochy oraz w ponad 50 krajach na całym świecie. 

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń i laserów medycznych firmy Eufoton w Polsce jest firma Fenice Sp. z o.o.

 

 

 LASER DIODOWY 808 nm LASEmaR 800

FRAKCYJNY LASER DIODOWY 1470 nm ATON

LASER DIODOWY 532 nm - LASEmaR 500

LASER DIODOWY 1470 nm LASEmaR 1500

Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.