FeniceKrem do ciała przywracający elastyczność
Strona główna » Dermokosmetyki i suplementy » Dermokosmetyki do PRX-T 33 » Krem do ciała przywracający elastyczność
Krem do ciała przywracający elastyczność
obrazek

KREM DO CIAŁA WiQo PRZYWRACAJĄCY ELASTYCZNOŚĆ I ZAPOBIEGAJĄCY PRZESUSZANIU

Zawiera kwas glikolowy. Działanie PŁYNU WYGŁADZAJĄCEGO i KREMÓW ODŻYWCZYCH połączone zostały w kremie do ciała doskonałym dla każdej skóry, od młodej po dojrzałą. Szczególnie zaleca się jego stosowanie w okresie letnim, aby zapobiec przesuszeniu skóry, zwłaszcza na nogach i ramionach szczególnie narażonych na oparzenia i uszkodzenia powodowane słońcem. Redukuje zrogowacenia skóry.


INGREDIENTS: AQUA (WATER), OLUS (VEGETABLE) OIL, GLYCOLIC ACID , CYCLOPENTHASILO XANE, GLYCERYL STEARATE , CETEARYL ALCOHOL , GLYCERIN, STEARETH-2, STEARETH-21, TOCOPHER YL ACETATE , SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT , EQUISETUM ARVENSE (HORSETAIL) EXTRACT , HYDROLYZED ULVA LACTUCA EXTRACT, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE , CITRIC ACID, PHYTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, DIMETHICONE.

Wskazania


Stosować KREM DO CIAŁA PRZYWRACAJĄCY ELASTYCZNOŚĆ I ZAPOBIEGAJĄCY PRZESUSZANIU WiQo raz dziennie, rano lub wieczorem, zgodnie ze schematem. Nakładać dwa razy dziennie na zgrubione strefy skóry. Szczególnie zaleca się jego stosowanie w okresie letnim, zapobiegając tym samym przesuszeniu skóry, przede wszystkim na nogach i ramionach szczególnie narażonych na oparzenia i uszkodzenia powodowane słońcem. Dzięki właściwościom wygładzającym, opalenizna będzie intensywniejsza i trwalsza.

 

OSTRZEŻENIA

 W początkowym okresie stosowania produktu, bezpośrednio po jego nałożeniu, może wystąpić pieczenie skóry. Jest to normalna reakcja. Nie nakładać na skórę otartą, zaczerwienioną lub dotkniętą zapaleniem, w fałdach skórnych i na twarzy. Jeżeli zaczerwienienie nie ustępuje i nabiera na intensywności, wstrzymać stosowanie.

Unikać kontaktu z oczami i z błonami śluzowymi, w przeciwnym razie, przepłukać je wodą. Przed opalaniem zaleca się zastosowanie filtra słonecznego dostosowanego do fototypu skóry. Ważne! Wygładzona skóra opala się szybciej, gdyż promienie słoneczne łatwiej przenikają przez barierę skóry. Dlatego też, stosowanie odpowiedniego filtra słonecznego ma istotne znaczenie, aby uniknąć oparzeń.

NIE STOSOWAĆ PRODUKTU NA SKÓRZE DZIECI. Ze względu na fakt, że produkt jest lekko kwasowy, KREM DO CIAŁA PRZYWRACAJĄCY ELASTYCZNOŚĆ I ZAPOBIEGAJĄCY PRZESUSZENIU WiQo może uszkodzić delikatne przedmioty (perły, soczewki kontaktowe, itp.).

 


Zastosowania

Krem przywracający elastyczność i zapobiegający przesuszeniu

Cena: 287 zł.

Copyrighted by Fenice Sp. z o.o.